slider-3 Kayseri Talas Rezidans Veda Palace

Kayseri Talas Rezidans Veda Palace

Kayseri Talas Rezidans, Veda Palace; konaklamadan beklenen herşeyi misafirlerine sunuyor. Üstelik siz değerli misafirlerimize belirtmek isteriz ki konaklamalarımız kişi başı ücret olarak değil oda başı ücret olarak hizmet vermekteyiz. Misafirlerimize özel olarak tasarlanmış odalarımızda evindeki rahatlıkla beraber üst düzey konforu da sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda 1+1 Suit Odalarımız sizlere en iyi hizmeti vermek için sizleri bekliyor. Ayrıca dairelerimizde tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Böylece mutfağınızda  arzuladığınız istediğiniz yemeği yapabilir eşinizle/ailenizle afiyetle yiyebilirsiniz.

tamdonanimli-oda
Lüks eşyalı daire
Yatak Odası
vedapalace-1

Kayseri Talas Rezidans,  Veda Palace olarak Kayserinin merkezlerinden kabul edilen Talasın merkezinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca talasın en avantajlı konumlarından birine sahip rezidansımıza tramvay durağından 3-4 dk yürüyerek ulaşabilirsiniz. Burada güleryüzlü ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimiz tarafından karşılanacaksınz. Pandemi sürecinde değerli misafirlerimizin sağlığı için hızlıca devreye aldığımız online rezervasyon sistemi sayesinde online olarak müsait odalarımızı görebilir ve kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Böylece resepsiyonda beklemeden anahtarınızı alıp odanıza geçebilirsiniz.

Odalarımızı sizin için özel hazırlandı. Ayrıca her yıl müşterilerimizden geri dönüşlere göre özenle yenileniyoruz ve sizin için hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Hijyen ve temizlik önceliklerimizdendir, bu yüzden her misafirimizin çıkış yapmasından profesyonel temizlik firmaları tarafından temizlenmektedir. Konaklamada beklenmedik bir durumda karşılaşmanın konaklayan misafirimiz için en kötü durumlardan birinin bilincindeyiz ve sonuç olarak en ufak sıkıntılarında çözüm için elimizden geleni yapmaktayız.

Fiyatlandırma olarak da 400 tl belirlenmiştir. Ayrıca en uygun fiyatı sunmayı amaçlıyoruz.Bu yüzden eğer tesisimizde konaklama yaptıktan sonra aynı standartlarda hizmet veren başka bir tesis bulursanız farkı ödüyoruz veya konaklamadan önce bu şekilde aynı standartlarda bizden daha uygun fiyat linki gönderirseniz aynı fiyata indirim yapmaktayız. Çok küçük farklar için de kötü bir konaklama deneyimi yaşamanızı istemiyoruz çünkü.

Diğer Yandan Kayseride üç farklı lokasyonda 3 farklı tesisimizle (Veda Palace, Veda Suit, Hospital Suite) kurumsal bir firmayız. Uzun yıllardır, konaklama, otel, günlük kiralık daire, rezidans sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Ücretsiz Wi-Fi
Ücretsiz Wi-Fi

Yüksek hızda ücretsiz ve sınırsız internet hizmeti sunmaktayız. Ayrıca güvenli internet hizmeti için de güvenlik duvarı sistemi aktiftir.

Tam Donanımlı Mutfak
Tam Donanımlı Mutfak

Dairelerimizde tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Böylece mutfağınızda arzuladığınız istediğiniz yemeği yapabilir eşinizle/ailenizle afiyetle yiyebilirsiniz.

24 Saat Resepsiyon
24 Saat Resepsiyon

24 saat sizin rahat ve güvenli endişe etmeden konaklamanız için resepsiyonumuz açıktır ve hizmetinizdedir.

7/24 Güvenlik
7/24 Güvenlik

Tesisimiz güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmektedir. Ayrıca personelimizde canlı olarak olabilecek her ihtimale karşı takiptedir.

Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Otopark

Tesisimizin hemen önünde güvenli ve ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır.

Havaalanı transfer
Havaalanı transfer ₺49

Misafirlerimizin talep etmesi halinde havaalanı transfer hizmeti sunmaktayız.

Kayseri Talas Rezidans, Veda Palace; Turizm, Rezidans, Otel, Günlük Kiralık Daire sektörlerinde uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. 1+1 Suit Odalarımızda ve Tesisimizde misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını özetlemek istedik. Ayrıca bu dönemde en önemli konuların başında hijyen ve temizlik gelmektedir ve biz bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Odalarımız sizin konaklama süreniz başlamadan hemen önce profesyonel temizlik elemanlarımız tarafından kaliteli temizlik ürünleri ile özenle temizlenmekte olup,  sonuç olarak sizleri misler gibi tertemiz hijyenik odalarımız ile bekliyoruz. Ayrıca uyku hayat kalitesini etkileyen en önemli faktörlerdendir. Bu yüzden rüyalarınızın kalitesini değiştirecek ultra pedli ortopedik ve geniş yataklarımız sayesinde güne sağlıklı ve dinç başlayacaksınız… Kaldığınız süre boyunca da konforu size hissettirmek için ise tam donanımlı mutfak ve full lüks eşyalalı odalarımızı düzenlendik. Sonuç olarak size büyük bir rahatlık sunan, modern şekilde dizayn edilmiş ve full eşyalı daireler ile hizmetinizdeyiz. Bunun yanısıra tüm tesisimizde ve odalarımızda yüksek hızda, sınırsız ve ücretsiz internet hizmeti sunmaktayız. Bu yüzden Kayseri’de konaklamanın en güzel ve en ekonomik adresi Veda Palace Kayseri Talas Rezidans!

Galeri - Kayseri Talas Rezidans